Skip to main content

Víte, kde máte smlouvu k pojištění? Pokud jste klienty Directu, tak můžete na tuto otázku odpovědět jednoduše: „V mobilu.“ Každý si totiž může stáhnout novou aplikaci, díky které budete mít pojištění vždy po ruce. „Klienti mnohdy nevědí, co přesně mají pojištěné, nebo do kdy jim pojistka platí. Teď jim bude stačit pár ťuknutí a všechny informace najdou v mobilu,“ říká Nela Maťašeje z Direct pojišťovny.

Chatujte a volejte asistenci kdykoliv a kdekoliv

Kromě toho má appka i mnoho dalších užitečných funkcí. „Lidé se s námi například snadno spojí přes chat nebo jednoduše přivolají asistenci. U odtahů pak na mobilu uvidí, jak se k nim blíží pomoc. Je to snadné jako objednání taxíka,“ vysvětluje Maťašeje. V appce najdete i asistenční kartičku k cestovnímu pojištění nebo zelenou kartu k autopojištění.

Vše od sjednání až po ukončení

Všechny smlouvy je v aplikaci možné jednoduše spravovat. „V appce si mohou sjednat pojištění i lidé, kteří ještě nejsou klienty Directu. Smlouvy pak mohou upravovat nebo stornovat. Stejně tak získají přehled o platbách a přes appku pojištění jednoduše zaplatí. Mohou přitom využít Apple Pay i Google Pay,“ popisuje výhody Maťašeje. Aplikaci Direct si jednoduše stáhnete do mobilu se systémem Android nebo iOS.

Velké plány do budoucna

Spuštěním aplikace ale všechno teprve začíná. Direct pojišťovna ji totiž plánuje stále zlepšovat a přidávat nové funkce. „Je to nekončící proces. Už teď pracujeme na jednoduchém nahlášení škod nebo na funkci, která klientům připomene důležité termíny, třeba kdy zajít na STK nebo udělat revizi. Do appky také plánujeme vnořit naši dřívější aplikaci Nafoť a jeď, která lidem nafotí auto při sjednání havarijního pojištění. Tvoříme zkrátka takový Direct v kapse,“ uzavírá Maťašeje.

Komentář k článku