Proč do toho jít s Directem?

Projděte si seznam výhod, které Direct pojišťovna nabízí.

Pojistěte si auto

Spočítat cenu

Direct appka: celá pojišťovna v mobilu

Banku v mobilu už jistě máte, tak proč tam nemít i pojišťovnu? S naší appkou budete mít přehled o tom, co máte pojištěné, smlouvu jednoduše sjednáte, změníte i zrušíte nebo přivoláte asistenci.

Chci appku

Od nás můžete kdykoliv odejít

Jsme jediná pojišťovna na trhu, která nabízí možnost zrušení smlouvy kdykoliv. Klienty nedržíme jako rukojmí. Zůstávají u nás, protože sami chtějí.

Normální je klienty odměnit

U nás si pojištění jednoduše sjednáte sami na našem webu. A ještě vás za to odměníme. Při sjednání online totiž od nás dostanete automaticky slevu.

Normální je pojištění rozumět

Pojišťovnictví je pro mnohé nepříjemná povinnost. Často mu ani pořádně nerozumí. To chceme změnit. Proto všechno, co děláme, je jednoduché a srozumitelné.

Jsme tu pro vás, když potřebujete

Jsme tu pro vás na telefonu, e-mailu nebo na chatu. Vždy rádi a s úsměvem pomůžeme, poradíme, uklidníme. A naše asistenční linka je tu pro vás každý den nonstop.

Normální je platit za škody rychle

Jsme tu pro situace, kdy se stane průšvih. Peníze za škody klientům posíláme do několika hodin od dodání dokumentů. Každý rok takto vyplatíme přes miliardu korun.

Normální je posouvat se dopředu

Patříme mezi nejrychleji rostoucí pojišťovny. Máme přes 400 000 klientů a každý den přibývají. I díky nim se můžeme posouvat dopředu. 

DP_POCET_KLIENTU_NEW_FINAL.png